Říjen 2014

Pravidla yaoi

31. října 2014 v 4:10 | Tichá voda |  Meme a srandičky
... žádná nejsou. Shippujeme koho chceme s kým chceme a nikdo nám v tom nezabrání.Domácí úkoly?

23. října 2014 v 11:23 | Tichá voda |  Meme a srandičky
Další až příliš výstižné meme, dnes na téma domácích úkolů:


Sebráno ZDE

Čertík není ďábel

21. října 2014 v 21:50 | Tichá voda |  Jak jde život
Když se řekne ďábelský člověk (s andělskou tváří), nepředstavím si falešnou kamarádku, která mě pomlouvá za zády, natož roztomilou slečnu, která mluví otevřeněji nebo má ztřeštěnější nápady, než by člověk očekával. Ne, první případ je prostě špatný člověk. Je to smutné, bolí to, když takovému člověku věříte a on vás pak zradí, ale do ďábla má pořád daleko.
A o nečekaně živé dívce můžu říci, že má v duši nanejvýš roztomilého čertíka. Ne ďábla.
Light Yagami z anime Death Note, geniální student s pěknou tváří, bohužel, zároveň i psychopatický masový vrah který neváhá zlikvidovat každého, kdo mu překáží. Takhle si já představuji pořádně dábelského člověka (s andělskou tváří).

Nejhorší na tehle lidech ale není ona "andělská tvář", vždyť většinou je to jen synonymum pro roztomilý nebo atraktivní. Děsivé je hlavně chování, které si nedovedeme spojit s představou zločince a které dokáže zmást ještě víc, než hezký zevnějšek. Člověk, který má rád zvířata, stará se o rodinu nebo poslouchá krásnou hudbu přece nemůže být bezcitná zrůda. Nebo ano?
Reinhard Heydrich s manželkou a synem. Otec rodiny, sportovec, houslista... zodpovědný za smrt miliónů. A narozdíl od Lighta skutečný.

Co si vy myslíte? Jak si představujete dábelského člověka (s andělskou tváří)?

Obrázky štípnuty ZDE a ZDE